П`ятниця, 23.06.2017
«  Березень 2015  »

валки

Головна » 2015 » Березень » 17 » Зміївська міжрайонна державна фінансова інспекція інформує:
Зміївська міжрайонна державна фінансова інспекція інформує:

Зміни у порядку прийому на роботу та вивільнення працівників

Законом України від 28.12.2014 року № 77-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” внесено ряд змін до законодавчих актів, а саме до Кодексу законів про працю, Закону України  про адміністративні правопорушення тощо.
  Відтепер працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу. Порушення цією норми тягне за собою накладення штрафу на роботодавця у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення, за кожного працівника , щодо якого скоєно порушення, а на посадових осіб, які допустили порушення, - у розмірі від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів громадян (8500 – 17000 грн).
   За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі на роботодавця накладається штраф в трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом   на момент виявлення порушення; за порушення інших вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної заробітної плати.

Начальник Зміївської МДФІ                                                               І.М. Жулій

Переглядів: 224 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0