П`ятниця, 21.07.2017
«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 7 » Зустріч міського голови із ветеранським активом та представниками органів самоорганізації населення міста Валки

06 березня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань Будинку Рад відбулася традиційна зустріч міського голови Скрипніченка В. В. із ветеранським активом та представниками органів самоорганізації населення міста Валки,  в якій взяли участь голова районної ради Яцина Ю. Д., голова районної державної адміністрації Холодний О. М..
   Міський голова доповів присутнім про плани міської ради щодо благоустрою міста у 2013 році: ремонт міських доріг та тротуарів; продовження робіт з відновлення вуличного освітлення в місті, особливо на вулицях, віддалених від центру; встановлення дитячих ігрових майданчиків на житлових масивах; утримання пам’яток архітектури (меморіалів) та встановлення гранітної стели на меморіальному кладовищі борців за владу рад на заміну старої, що знаходиться в аварійному стані; продовження робіт з встановлення лавок, урн на вулицях міста; створення ОСББ в багатоквартирних будинках; завершення робіт з переходу багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення.
    Міським головою було наголошено, що лише спільними зусиллями, за підтримки всієї громади, тісної взаємодії влади і громади можна вирішити існуючі в місті проблемні питання.
   Присутні на зустрічі керівники районних установ та організацій відповіли на ряд запитань учасників розширеної наради, що стосувалися утримання багатоквартирних житлових будинків, плати за комунальні послуги, стан міських доріг, освітлення вулиць, удосконалення роботи комунальних підприємств «Благоустрій» та «Вода», медичного обслуговування пільгового контингенту.
    Президія привітала всіх присутніх у залі із наступаючим святом 8 Березня та запросили на традиційний весняний концерт до РНД «Іскра», що відбудеться 8 березня о 14.00 годині. А міський голова в переддень свята Весни пригостив міський ветеранський актив, більша частина якого представлена жінками, келихом шампанського та цукерками.

Переглядів: 237 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: