П`ятниця, 23.06.2017
«  Липень 2015  »

валки

Головна » 2015 » Липень » 2 » ЗВЕРНЕННЯ депутата Валківської міської ради VI скликання Яременка Миколи Михайловича до територіальної громади міста Валки

Верховна Рада України від імені українського народу, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попереднім, нинішнім та прийдешнім поколінням прийняла Конституцію України.

Статтею 5 Конституції визначено, що єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Частиною першою ст.140 Конституції України визначено, що територіальні громади самостійно вирішують питання місцевого значення в межах Конституції України і Законів України.

Статтею 8 приписано, що Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні їй відповідати.

Однозначно можна констатувати, що руйнування пам'ятника В.І. Леніну здійснено в порушення вимог Конституції України, без врахування думки територіальної громади району в цілому та міста Валки зокрема, завдяки навмисному затягуванню вивчення думки громади, постійного переконання активу громади, що в районі все нормально, що в районі все керовано.

Моя думка щодо ситуації. У жодній державі немає такого варварського ставлення до тих, хто пішов за межі земного життя. А хто так ставиться до мертвих, при створенні відповідних умов так само будуть ставитись і до живих, це підтверджено гіркою історичною правдою суспільних відносин.

Американський філософ і письменник Джордж Сантаяна писав: «Той, хто не учить історію, приречений її повторити, хто не пам'ятає свого минулого, приречений пережити його знову.»

В подовж 23 років розбудови незалежної, демократичної, соціальної держави державотворці-багатії роблять все від них залежне, щоб така держава не відбулася, щоб за допомогою впровадження тотальної бездуховності витравити з пам’яті все, що відбувалось в нашій історичній життєдіяльності, з тим, що знову була можливість ставитись до простого народу як до бидла, як це було в часи сталінського режиму, 23 роки впроваджується соціальна демагогія, внаслідок якої народ буде працювати на багатих, думаючи, що він працює на себе.

Це буде доти, допоки істинно патріотична інтелігенція не зрозуміє суть соціальної демагогії, не роз'яснить народу та не організує його на мирну боротьбу з соціальною несправедливістю так, як намагався це здійснити В.І. Ленін, але йому цього не вдалося зробити через політичних недругів та лицемірів.

Пропоную провести збори представників територіальної громади району, колегіально визначити ставлення до того, що зроблено з пам'ятником В.І. Леніну, кому поставимо пам'ятник на цьому місці, дати реальну соціальну оцінку того, що робилось, робиться в державі як позитивного, так і негативного, відпрацювати відповідне звернення. Адже за 23 роки в районі не проведено жодного громадського слухання, тому між владою та територіальною громадою в стосунках прірва, і не важко передбачити до чого це призведе.

Я прожив достатньо і бачив багато в реальному житті, а не з книжок чи преси, завжди спільно з іншими працював на благо Батьківщини, і як один з найстаріших за віком депутатів Валківської міської ради маю як моральне, так і законне право на цю пропозицію, тому що мені не байдуже, яка Україна дістанеться прийдешнім поколінням.

Головна суть мого звернення не в поваленні пам'ятника, а в тому, що тиха соціальна напруга збільшується із року в рік. Як один з результатів цього - більша частина громадян не пішла на останні вибори. Якщо діючі органи влади не будуть як слід діяти від імені народу, тоді знайдуться інші управителі - з ідеологією натовпу і хаосу, які використають складність теперішніх умов роботи всіх гілок влади, і у владу прийдуть ті що валять пам'ятники, а може й гірші. У нас є час і можливість бути владою, яка позитивно впливає на життєдіяльність громади.

Пропоную розмістити це звернення на сайтах районної ради, міської ради та райдержадміністрації.

22 червня 2015 року - День скорботи.

З повагою та сподіванням на порозуміння:

Яременко М.М.

Переглядів: 92 | Додав: валки | Рейтинг: 5.0/1