П`ятниця, 19.07.2019
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 02

1 вересня - це день, який є символом добрих починань, сміливих експериментів, майбутніх досягнень і перемог!
    Саме в цей день у всіх школах міста відбулися свята, присвячені початку нового навчального року. В ході святкових лінійок лунали щирі привітання з початком навчального року від директорів  шкіл, учнів, почесних гостей свята.
    Під час урочистостей першокласники отримали в подарунок від міського голови Скрипніченка Валерія Володимировича солодкі подарунки.

Переглядів: 214 | Додав: валки | Дата: 02.09.2014

Соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території  та районів проведення антитерористичної операції

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 №588-р "Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції" для вирішення питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затверджено План заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та проведення антитерористичної операції (далі – План).
    Планом передбачені наступні заходи:
- створення та забезпеченн ... Читати далі »

Переглядів: 215 | Додав: валки | Дата: 02.09.2014

У Валківському районному управлінні юстиції діє електронна скринька skrunka_pravovuh_porad@ukr.net, через яку громадянам надаються правові онлайн-консультації у формі “запитання-відповідь” з питань, які належать до компетенції Валківського районного  управління юстиції.
    Сподіваємося, що електронна скринька буде для Вас корисним помічником у вирішенні проблем, пов’язаних із захистом власних прав та реалізацією обов’язків.
 Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 194 | Додав: валки | Дата: 02.09.2014