Четвер, 06.08.2020
ВАЛКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Корисні посилання
Погода у Валках


Валки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Вересень » 05
Щорічна відпуска: 
перенесення, поділ на частини, відкликання з відпустки 
 
      Щорічна відпустка   на   вимогу   працівника   повинна   бути  перенесена на інший період у разі: 
- порушення власником або уповноваженим ним органом терміну письмового  повідомлення працівника  про  час  надання  відпустки (частина  десята статті 10 цього Закону); 
- несвоєчасної  виплати  власником  або  уповноваженим   ним органом  заробітної  плати працівнику  за  час щорічної відпустки (частина перша статті 21 цього Закону). 
Переглядів: 246 | Додав: валки | Дата: 05.09.2014

Заборона вислання або примусового повернення біженця чи особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, до країни, з якої вони прибули та де їх життю або свободі загрожує небезпека 
 
   Відповідно до ст.1 Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту” біженець  -  особа,  яка  не  є  громадянином  України   і внаслідок обґрунтованих  побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками  раси,   віросповідання,   національності,   громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань  перебуває  за  межами   країни   своєї   громадянської належності  та  не  може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися ц ... Читати далі »
Переглядів: 396 | Додав: валки | Дата: 05.09.2014

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ В УКРАЇНІ
 
    Відповідно до ст.14 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” для державної  реєстрації  шлюбу  жінкою   та   чоловіком особисто  подається  заява  до органу державної реєстрації актів цивільного стану за  їх  вибором.  Особи,  які  подали  заяву  про державну реєстрацію шлюбу, вважаються нареченими. 
     Якщо жінка  та/або  чоловік  не  можуть через поважну причину особисто  подати  заяву  про   реєстрацію   шлюбу,   таку   заяву, нотаріально    засвідчену,    можуть   подати   їх   представники. Повноваження представника пови ... Читати далі »
Переглядів: 309 | Додав: валки | Дата: 05.09.2014

Фінансовий контроль – захід спрямований на запобігання і протидію корупції 
 
    Відповідно до статті 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” суб’єкти декларування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”.
    Суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непр ... Читати далі »
Переглядів: 404 | Додав: валки | Дата: 05.09.2014

ПОВНОВАЖЕННЯ  
ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 
У ГАЛУЗІ ОБОРОННОЇ РОБОТИ ТА У СФЕРІ  МОБІЛІЗАЦІЇ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ 
     Повноваження органів місцевого самоврядування у галузі оборонної роботи та у сфері мобілізаційної підготовки та мобілізації регулюються Законом України “Про оборону України та Законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”. 
      Відповідно до статті 15 Закону України “Про оборону України” виконавчі органи сільських, селищних, міських рад у галузі оборонної роботи забезпечують:
Переглядів: 374 | Додав: валки | Дата: 05.09.2014

Краще переглядати за допомогою:
  
Валківська міська рада © 2020
Конструктор сайтів - uCoz