Понеділок, 22.07.2019
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Чергова VIII сесія міської ради
Чергова VIII сесія міської ради
   Відповідно до розпорядження Валківського міського голови  В. Скрипніченка чергова LIII сесія міської ради  VI скликання відбудеться із 29 листопада по 10 грудня 2013 року. Робота в засіданнях постійних депутатських комісій розпочнеться 03 грудня з 14.00 години. Пленарне засідання сесії - 10 грудня о 10.00 годині у залі засідань Будинку рад.
    Проект порядку денного:
- Про роботу комунального підприємства «Благоустрій» Валківської міської ради.
- Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Реконструкція центральної площі міста».
 - Про об’єкти, що підлягають приватизації у 2014 році.
  - Про затвердження порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до міського бюджету у 2014 бюджетному році.
 - Про встановлення ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території міста Валки.
- Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб –підприємців на території м. Валки.
- Про надання пільги КП «Благоустрій» зі сплати земельного податку на 2014 рік.
- Про встановлення пропорції розподілу оплати за оренду комунального майна на 2014 рік та напрямок використання коштів.
- Про надання багатодітнім сім’ям пільг з оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста на 2014 рік.
- Про затвердження перспективного плану підготовки проектів регуляторних актів Валківської міської ради та її виконавчого комітету на 2014 рік.
- Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради.
- Про внесення змін в рішення ХХХVІІІ сесії VІ скликання від 18 грудня 2012 року № 827«Про надання гр. Ковезі В. В. та Ковезі А. В. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку».
- Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Христенку В. І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: вул. Ломоносова, 9, м. Валки, Харківська область.
- Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для передачі в оренду) гр. Якименко С. М. для комерційної діяльності з земель державної власності (землі запасу житлової та громадської забудови) м. Валки, вул. Борща, 12-а на території Валківської міської ради Валківського району Харківська область.
- Про надання гр. Губському М. П. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Турушки, 28.
 - Про надання гр. Іващенку М. Є. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпеченнянабуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Леніна, 57.
- Про надання гр. Гордієнку О. А. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Лермонтова, 25а.
- Про надання гр. Нікітенко Н. М. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Лаптєвих, 31.
- Про належне забезпечення реалізації фізичними та юридичними особами закріплених Конституцією України та іншими нормативно - правовими актами в галузі відносин норм та прав на земельну ділянку.
- Різне
Переглядів: 318 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0