П`ятниця, 19.07.2019
«  Вересень 2013  »

Головна » 2013 » Вересень » 24 » День міста Валки
День міста Валки
   День міста Валки, яке  вважають своїм другим днем народження, як завжди, пройшов у піднесеній обстановці.
    Свято почалося вшануванням пам’яті визволителів: урочистою ходою і мітингом-реквіємом на Меморіалі Слави, передачею естафети Пам’яті - символу Перемоги - Червоного прапора та гільзи із землею тих населених пунктів, які визволялися з-під фашистського чобота у 1948-му.
    А далі святкування поширилося на центральну площу міста, де проходили традиційні конкурси дитячого малюнка на асфальті та квіткових композицій, виконавців патріотичних пісень та виступи хорових колективів.
   Міська рада вшанувала нових Почесних громадян міста:  заслуженого журналіста України -  Валентину Романенко, заслуженого будівельника - Зінаїду Чорну, генерала-полковника у відставці Анатолія Гуру.
  Переможцями у традиційному огляді-конкурсі на кращу садибу міста у 2013 році стала сім’я Компан Юлії Володимирівни та Андрія Миколайовича, Єременка Володимира Васильовича та Людмили Дмитрівни, ІІ місце посіла сім’я  Мхітарян Тетяни Вікторівни та Барсега Алексановича,  ІІІ місце - сім’я Минка Максима Петровича та Наталії Василівни. Переможці отримали дипломи переможців, таблички «Краща садиба міста 2013 року», квіти та набори ліхтариків на сонячних батареях.
 Серед багатоквартирних житлових будинків міста - перемогу здобули мешканці будинку №6 по вул. Карла Лібкнехта, до речі, вони найпершими у місті наважилися створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, назвавши його «Наш дім – Валки». Голові об’єднання Фесенко Аліні Іванівні було вручено відповідний диплом переможця, табличку «Кращий будинок міста 2013 року », квіти, та набір ліхтариків на сонячних батареях.
  Серед об’єктів торгівлі – визнано кращим – торгівельний павільйон «Янтар», власниками якого є Котелевець Юрій Анатолійович та Ольга Миколаївна.
   З ініціативи народного депутата України Олександра Біловола було підписано договір про співпрацю з обласними медичними установами.
   Від благодійного фонду "З добром до людей", який очолює Тетяна Біловол, райлікарня отримала нове стоматологічне обладнання, а перші класи Валківського ліцею - плазмові телевізори.
   Виступ Московського вокально-інструментального ансамблю "Лейся, Песня" та великий феєрверк, подарований Рамазаном Рамазановим, додали Дню міста ще більших  святковості та урочистості.
Переглядів: 396 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0