Понеділок, 22.07.2019
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 28 » Інтеграція LEGO-конструювання в освітнє середовище дошкільного навчального закладу «ВЕСЕЛКА»

В рамках реалізації освітньої програми проекту «Сприяння освіті» фонд LEGO Foundation у минулому році забезпечив Валківський ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» навчальними наборами LEGO Education. Вихователі взяли участь у відповідних тренінгах, ознайомившись із головними принципами, покладеними в основу роботи з цими наборами. Під час реалізації цієї освітньої програми у дітей розвиваються не лише навички конструювання (технічні навички), а створюються умови для всебічного розвитку дитини, включаючи критичне мислення, сміливість, впевненість у собі, відповідальність, уміння працювати як самостійно, так і в команді. При цьому ключовим методом покладеним в основу навчання за цією програмою є гра, а гра – це саме те середовище, де дитина розвивається найгармонійніше.

У понеділок, 27 березня 2017 року, на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка» (завідувач Бородіна І.В.) відбувся візит тренера, менеджера освітніх проектів The LEGO Foundation Пера Хавгаарда, керівника проекту «Сприяння освіті» в Україні Оксани Роми, п’яти тренерів з різних областей України, а саме з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Руднєвої Світлани Михайлівни.

До зустрічі приєдналися Валківський міський голова Скрипніченко В.В. та керівники району: голова Валківської районної державної адміністрації Войтенко В.І., голова районної ради Оноша В.П., заступники голови Валківської РДА Осадча Н.М. та Жидков К.С.

Всі присутні мали змогу ознайомитися з презентацією «Інтеграція LEGO-конструювання в освітнє середовище дошкільного навчального закладу», переглянути заходи під час навчально-виховного процесу: театралізацію казки «Колобок» (І молодша група «Ромашка»), розвивальну гру «Цікава галявина» (ІІ молодша група «Зайчик»), гру «В гості до бабусі» (група раннього віку «Зірочка»), спортивну розвагу «Подорож на острів Чунга-Чанга» (старша група «Чебурашка»), ігрове заняття «Космічні LEGO-пригоди» (старша група «Колосок»), роботу над проектом «Столиця світу» - Індія – Делі (спільна робота дітей середньої групи «Сонечко» та їх батьків), розвивальну гру з дітьми старшого дошкільного віку «Ми веселі та кмітливі», нетрадиційне малювання «Прикрасимо сукню ляльці Марійці» (І молодша група «Вишеньки»), вільну гру «Наше місто дороге» (ІІ молодша група «Колобок»), ігрове заняття «Символи моєї країни» (старша група «Чебурашка»), заняття «Музичний LEGO-настрій» (середня група «Горобинка»). На завершення роботи був представлений відеофільм «Безмежний світ гри з LEGO».

Учасники зустрічі отримали позитивні враження, емоційне задоволення від спілкування та гри з малечею і педагогами Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка».

Переглядів: 390 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0