Понеділок, 22.07.2019
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 8 » Ялинка міського голови 2015
Ялинка міського голови 2015

Кожного року  міська рада на початку січня проводить свято „Ялинка міського голови” у рамках програми підтримки активної життєвої позиції та пропаганди здорового способу життя членів територіальної громади.  На ньому відзначаються стипендіати міського голови, відмінники навчання, обдаровані діти та їх батьки.
  Ось і цього року, за незмінною традицією, 04 січня в РНД "Іскра" відбулося очікуване цілий рік свято, на якому грамотами Валківської міської ради та солодкими подарунками були відзначені стипендіати міського голови:
- Москвіна Карина учениця 4-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського

Макарова Анна учениця 8-В класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради, переможниця всеукраїнських змагань в м.Скадовськ з важкої атлетики під девізом „Хто ти, майбутній Олімпієць?”, переможниця Спартакіади Харківської області та багатьох обласних турнірів.
- Якименко Тетяна учениця 9-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського

Валківської районної ради, лауреат ІІ ступеня  Міжнародного конкурсу „Вижницька палітра -2014”, ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі „Об’єднаймося ж, брати мої-2014”, І місце в обласному конкурсі „Великодня писанка, номінація - витинанка”, переможець районного фестивалю-конкурсу „Диво край-2014”.
Олійник Дмитро учень 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
Безуглий Артем учень 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
Антонюк Максим учень 11-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
Маренко Вікторія учениця 11-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
Федченко Максим учень 11-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського

Валківської районної ради.
Дудка Максим учень11-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради, вихованець гуртка „Естрадний спів”, переможець конкурсу „Весняні дзвіночки”.
Ковальова Світлана учениця 9 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради, переможець та призер ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.
Шаповал Марина учениця 10 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради, переможець та призер ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, учениця Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв, пререможець районного конкурсу „Грай душа”.
Лазаренко Юлія учениця 11 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради, переможець та призер  ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.
Рапота Аліна учениця 11 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради, переможець та призер  ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
Гнатенко Анна учениця 7 класу Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Валківської районної ради.

Переглядів: 362 | Додав: валки | Рейтинг: 2.0/1