Понеділок, 22.07.2019
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 12 » Пленарне засідання чергової ХХVIII сесії Валківської міської ради VI скликання
Пленарне засідання чергової ХХVIII сесії Валківської міської ради VI скликання
 15 травня цього року о 13.00 годині у залі засідань Будинку рад  розпочне свою роботу пленарне засідання чергової  ХХVIII сесії Валківської міської ради VI скликання.
Порядок денний сесії:
- Про роботу КП «Благоустрій» Валківської міської ради.
- Звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2012 року.
- Про коригування спеціального фонду бюджету.
- Про внесення змін до спеціального фонду бюджету «Бюджету розвитку».
- Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради.
- Про встановлення нормативу відрахування до загального фонду міського бюджету частини прибутку (доходу) КП «Благоустрій» Валківської міської ради у 2012 році.
- Про передачу повноважень Валківській районній раді на приватизацію квартир житлового фонду міста Валки.
- Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки розташованої в м. Валки, вул. Дідоренка, 101 з метою подальшого викупу.
- Про припинення права користування земельними ділянками для ведення городництва.
- Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасенку В. О. для обслуговування торгівельного кіоску та надання земельної ділянки в оренду у м. Валки, вул. 1Травня.
- Про затвердження проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки розташованої у м. Валки, вул. 1 Травня, 2.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Онопченку О. І.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Андреєву В. А.
- Про поновлення договорів оренди землі громадянам для ведення городництва.
- Про розгляд заяви гр. Гладуна С. М.
- Про розгляд заяви гр. Цікала Ю. Ю.
- Про надання гр. Гуковій Т. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про надання гр. Коляді С. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про надання гр. Минко Л. О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про надання гр. Кривич С. С. дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для подальшого надання в оренду.
- Про надання гр. Гончару М. Д. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про надання гр. Зубченку О. П. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про надання гр. Кананухіній Г. І. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у спільну сумісну власність гр. Лихоман В. Г. та гр. Лихоман Л. Д.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Косенко Р. О.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Садовській В. М.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Садовській Г. І.
- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у власність гр. Зінченко С.А.
- Про виконання рішень, що перебувають на контролі профільних постійних депутатських комісій.
- Про внесення змін до складу комісії з контролю за санітарним станом міста.
- Різне
Переглядів: 420 | Додав: Valky | Рейтинг: 0.0/0