Середа, 17.07.2019
ВАЛКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Корисні посилання
Погода у Валках


Валки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 22 » Пленарне засідання чергової XLIV сесії Валківської міської ради IV скликання
12:19
Пленарне засідання чергової XLIV сесії Валківської міської ради IV скликання

   19 квітня о 10.00 годині в залі засідань районної державної адміністрації відбулося пленарне засідання чергової ХLIV сесії Валківської міської ради IV скликання. Були запрошені голова Валківської районної державної адміністрації О. Холодний, голова Валківської районної ради Ю. Яцина, депутат районної ради М. Хирний, та керівники організацій та установ міста.
   Порядок денний сесії:
1. Про роботу КП «Благоустрій» Валківської міської ради у І кварталі 2013 року
2. Про внесення  змін та доповнень до Правил благоустрою території міста Валки, затверджених рішенням  XXVIІ сесії Валківської міської ради VI скликання  від 05.04.2012 року  № 569. 
3. Про затвердження  робочого проекту «Капітальний  ремонт будівлі (заміна вікон та дверей) Валківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Яблунька» Валківської міської ради Валківського району Харківської області за адресою: м. Валки, вул. Маяковського, 18
4. Про затвердження  робочого проекту  «Капітальний ремонт будівлі Валківського дошкільного  навчального закладу «Веселка»  із застосуванням заходів  по енергозбереженню (заміна вікон та дверей)»
5. Про передачу у безоплатне користування Зміївській філії ПАТ «Харківгаз» ГРПШ №2 та ГРПШ№3
6. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що  стосуються фінансової діяльності ради
7. Про надання пільги багатодітній матері Любімовій М.С. з оплати за харчування дітей у дошкільному закладі.
8.  Про актуалізацію генерального плану  м. Валки

9. Про надання гр. Симоненко М. В. дозволу на розробку  документації із землеустрою  щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,  пров. Гоголя, 2.
10. Про надання гр. Кондрацькій Л. П. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,  вул. Маяковського, 40.
11. Про надання гр. Прокопенку О. Т. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,  вул. Клібкнехта, 89.
12. Про надання гр. Пащенко Л. А. та гр. Пащенко П.А. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у м. Валки, пров. Радянський, 3
13. Про надання гр. Шевченко Н. М., гр. Шевченку Ю. В. та  гр. Шевченку Д. В. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Грабовського, 2а
14. Про надання гр. Бреславець Н. І.. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Постишева, 28.
15. Про збільшення площі земельної ділянки у м. Валки, вул. Лесі Українки,16 та внесення змін до рішення ХLІ сесія VІ скликання від 01 лютого 2013 року № 867 «Про надання гр. Лисенко Т. Є. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки,     вул. Лесі Українки, 16»
16. Про надання дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Грабовського, 1.
17. Про надання дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Карла Лібкнехта, 3.
18. Про надання дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, проспект Радянської Армії, 9.
19. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення городництва 
20. Про скасування рішення ХLІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 01 березня 2013 року № 885 «Про призупинення дії рішень ХLІ сесії Валківської міської ради VІ скликання»
21. Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесія Валківської міської ради V скликання від 24 листопада   2009  року  №  330 «Про надання гр. Шевченко А.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для  передачі у приватну власність та скасування рішення ІІІ сесії Валківської міської ради  V скликання від 23 грудня 2010 року № 49 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для забезпечення передачі її у власність  гр. Шевченко А. І.»
22. Про  внесення змін до рішення ХLVІІІ сесія Валківської міської ради V скликання від 24 листопада   2009 року  №  328 «Про надання гр. Христенку В. І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для  передачі у приватну власність та скасування рішення ІІІ сесії Валківської міської ради V скликання від 23 грудня 2010 року № 48«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для забезпечення передачі її у власність    гр. Христенку В. І.»
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для забезпечення передачі у  власність гр. Мудрому О. А. м. Валки, в’їзд Пушкіна
24. Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії Валківської міської радиVІ скликання від 16 серпня 2012 року № 733 «Про надання Валківському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) «Берізка» дозволу на розробку проекту землеустрою для забезпечення набуття права постійного користування на земельну ділянку у м. Валки, вул. Лаптєвих, 19»
25. Про внесення змін до рішення  ХХХІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 16 серпня 2012 року № 735 «Про надання Валківському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) «Яблунька» дозволу на розробку проекту землеустрою для забезпечення набуття права постійного користування на земельну ділянку у м. Валки, вул. Маяковського, 18»
26. Про внесення змін до рішення  ХХХІІ сесії Валківської міської радиVІ скликання від 16 серпня 2012 року № 734 «Про надання Валківському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) «Веселка» дозволу на розробку  проекту землеустрою для забезпечення набуття права постійного користування на земельну ділянку у м. Валки, вул. Торгова, 5»
27. Про надання Релігійній громаді Свято-Преображіння Харківської Єпархії УПЦ дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права постійного користування земельною ділянкою у м. Валки, площа 50 років Жовтня, 1.
28. Про надання гр. Ніколенку А. І. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку
29. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії Валківської міської ради ІV скликання від 14 квітня 2005 року «Про надання гр.Сидоренку І.Й. дозволу на розробку технічної документації по земельно-кадастрових роботах для оформлення права приватної власності на землю в межах міста Валки по вул. Промисловій, 20»
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для забезпечення передачі у  власність гр. Кошелеву О. М.
31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для подальшого надання в оренду ФОП Применко Т.Ф.                                                                                                                                       
32. Про надання гр. Трояну В. М. дозволу на розробку  документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області,  м. Валки, вул. Гагаріна, 1.
33. Про внесення змін до рішення ХХХVІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 20 листопада 2012 року № 798«Про надання гр. Мальцеву Ю. О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку»
34. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, розташованих по вул. Борща в м. Валки Валківського району Харківської області у власність гр. Деркачу Ю. М.
35. Про надання гр.Коровіній Л.В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м.Валки, вул. Дідоренка, 85»
36.  Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії V скликання від 11 грудня 2009   року  № 380 «Про внесення змін до рішення ІХ сесії Валківської міської ради ХХIV скликання від 17 квітня 2003 року «Про надання гр. Самойленко Р.А. дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в порядку безоплатної приватизації в межах міста Валки по вул. К. Лібкнехта, 20»
37. Про рішення, прийняті міською радою у І кварталі 2013 року, що перебувають на контролі.
38. Інформація про рішення, що приймалися виконавчим комітетом міської ради у І кварталі 2013 року.
39. Про створення тимчасової контрольної комісії
40. Різне.
40.1 Про розгляд заяв депутатів щодо реєстрації помічників-консультантів
40.2. Про вшанування учасників чоловічого хору

Переглядів: 475 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Краще переглядати за допомогою:
  
Валківська міська рада © 2019
Конструктор сайтів - uCoz