Середа, 17.07.2019
«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 1 » Пленарне засідання XLI сесії Валківської міської ради VI скликання
Пленарне засідання XLI сесії Валківської міської ради VI скликання
   Сьогодні 01 лютого о 10.00 годині в залі засідань Будинку  рад відбулося пленарне засідання XLI сесії Валківської міської ради VI скликання. Порядок денний сесії:
1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету по Валківській міській раді за 2012 рік.
2. Про коригування спеціального фонду бюджету.
3. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради.
4. Про надання багатодітній матері Губській В.О. пільги на 2013 рік з оплати за харчування дитини у Валківському ДНЗ «Яблунька».
5. Про можливе тимчасове припинення роботи валківських дошкільних навчальних закладів у літній період 2013 року.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою по проведенню робіт з інвентаризації земель населеного пункту м. Валки на території Валківської міської ради Валківського району Харківської області.
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ СВЯТО-ПРЕОБРАЖІННЯ ХАРКІВСЬКОЇ УПЦ для обслуговування нежитлової будівлі та споруд та подальшого надання земельної ділянки в постійне користування у м. Валки, пров. Піонерський, 2.
8. Про збільшення площі земельної ділянки у м. Валки, вул. Лаптєвих, 31.
9. Про надання гр. Хавроніній Л. Є. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
10. Про надання гр. Лисенко Т. Є. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку.
11.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки у Харківській області, м. Валки, проспект Леніна, 1 та вул. Лаптєвих, 17.
12. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки ВАТ «Медточприлад». 13. Про надання гр. Москаленку М. К. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. 1 Травня, 50а.
14. Про рішення, прийняті міською радою у ІV кварталі 2012 року, та перебувають на контролі постійних депутатських комісій
15.Різне.
Переглядів: 232 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0