Середа, 17.07.2019
«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 29 » Пленарне засідання XLV сесії Валківської міської ради VI скликання
Пленарне засідання XLV сесії Валківської міської ради VI скликання
    28 травня о 10.00 годині в залі засідань Валківської районної державної адміністрації відбулося пленарне засідання XLV сесії Валківської міської ради VI скликання за участю голови районної  державної   адміністрації     О. Холодного,  депутата районної ради М. Хирного та керівників організацій та установ міста.
Порядок денний сесії:
1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету по Валківській міській раді за І квартал 2013 року.
2. Про коригування спеціального фонду бюджету.
3. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради.
4. Про погодження головного розпорядника коштів субвенції та делегування повноважень Валківській райдержадміністрації.
5. Про внесення змін до спеціального фонду бюджету розвитку.
6. Про встановлення порядку і нормативу відрахування до загального фонду міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань у 2013 році, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Валки.
7.Про заснування почесної відзнаки «Подяка територіальної громади м. Валки».
8. Про надання багатодітній матері Аліфіренко Н.І. пільги з оплати за харчування дітей у Валківському ДНЗ (ясла-садок) «Яблунька».
9. Про включення об’єктів до переліку, що підлягають приватизації у 2013 році.
10.Про виділення приміщення для розміщення громадського формування з охорони громадського порядку.
11. Про надання дозволу на розробку документації із реконструкції системи теплозабезпечення будівлі Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району Харківської області за адресою: м. Валки, вул. Торгова, 5.
12. Про надання дозволу на розробку документації із реконструкції площі за адресою: Харківська область, м. Валки, пл. 50 –річчя Жовтня, 2.
13. Про внесення змін до рішення ХІV сесії Валківської міської ради V скликання від 15 березня 2007 року № 101.35 «Про надання гр. Сторіжко О.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі у приватну власність».
14. Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 16 серпня 2012 року № 709 «Про надання гр. Шевченко В. І. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку» 15. Про надання гр. Карлову В. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Перемоги.
16. Про надання гр. Шейко О. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Островського, 40.
17. Про розгляд заяви гр. Павлій Л. А.
18. Про надання ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» дозволу на розробку документації із землеустрою на земельну ділянку у Харківській області, в м. Валки, вул. 1. Травня, 39.
19. Про надання ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» дозволу на розробку документації із землеустрою на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, пров. Заводський, 9.
20. Про надання гр. Медведєвій Л. І. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Горького, 7.
21. Про надання гр. Долгарєву В. С. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Рози Люксембург, 82.
22. Про надання гр. Корсун Л. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Р. Люксембург, 13.
23. Про надання гр. Назарьку О. С. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у м. Валки, вул. 1 Травня, 42.
24. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення передачі у власність гр. Продайводі І. Г. м. Валки, вул. Лаптєвих (ОЖБ).
25. Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення передачі у власність гр. Продайводі І. Г. м. Валки, вул. Лаптєвих (ОСГ).
26. Різне:
26.1. Заява депутата Кривич А.І. щодо реєстрації помічників-консультантів.
26.2. Про необхідність постійного забезпечення належної роботи міської ради і виконавчого комітету завдяки додержання чинних нормативно-правових актів та християнської моралі міським головою, депутатами, виконавчим апаратом ради (доповідає Яременко М.М.).
Переглядів: 464 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: