Четвер, 18.07.2019
ВАЛКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Корисні посилання
Погода у Валках


Валки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Липень » 28 » Пленарне засідання XLVIII сесії Валківської міської ради VI скликання
23:55
Пленарне засідання XLVIII сесії Валківської міської ради VI скликання
    26 липня о 10.00 годині в залі засідань будинку рад відбулося пленарне засідання XLVIII сесії Валківської міської ради VI скликання. 
     Порядок денний сесії:
1. Про роботу КП «Благоустрій» Валківської міської ради. 
2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Валки» з нагоди 367-ої річниці з Дня заснування міста Валки.
3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету по Валківській міській раді за І півріччя 2013 року та врегулювання земельних відносин.
4. Про коригування спеціального фонду бюджету розвитку.
5. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період, що стосуються фінансової діяльності ради.
6. Про внесення доповнень до рішення ХХХVІІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 18 грудня 2012 року №815 «Про підготовку проектів регуляторних актів та її виконавчого комітету у 2013 році».
7. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність архівних документів ліквідованих організацій, що діяли на території Валківської міської ради.
8. Про розгляд подання міжрайонного прокурора про усунення порушень вимог чинного законодавства України, причин та умов, що їм сприяли.
9. Про надання дозволу на зняття багатоквартирного будинку, розташованого у м. Валки по вул. Перемоги, 10, із балансу КП «Благоустрій» у зв’язку із передачею на баланс ОСББ «Перемога -10».
10. Про надання згоди на надання в оренду нежитлових приміщень Валківській нотаріальній конторі.
11. Про надання дозволу на розробку проектно - кошторисної документації на капітальний ремонт дороги по вул. Пушкіна у місті Валки.
12. Про надання дозволу на розробку документації із реконструкції парку ім. Лаптєвих у м. Валки Харківської області.
13. Про внесення змін до додатку рішення ІХ сесії міської ради VI скликання від 22 квітня 2011 року №201 «Про формування статутного фонду».
14. Про надання дозволу на зняття із балансу КП «Благоустрій» нежитлових приміщень, розташованих за адресою: Харківська область, м. Валки, вул. Карла Лібкнехта, 6.
15. Про утворення комунального підприємства «Комунальник» Валківської міської ради.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. Майському біля будинку №37 для подальшого надання в оренду ФОП Применко Т.Ф.
17. Про врегулювання земельних відносин.
18. Про внесення змін до рішення ХІV сесії Валківської міської ради V скликання від 15 березня 2007року № 101. 35 «Про надання гр. Сторіжко О. О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі у приватну власність».
19. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 15 травня 2012 року № 630 «Про надання гр. Кривич С. С. дозволу на розробку документації із землеустрою для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі та надання земельної ділянки в оренду у м. Валки, проспект Радянської Армії, 8».
20. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 02 листопада 2011 року № 385 «Про надання гр. Криворучко Я. В. дозволу на розроблення документації із землеустрою для забезпечення права власності на земельної ділянки ».
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Крохмалюку М. А. в м. Валки, вул. Леніна, 54 Валківського району Харківської області.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шевченко В. І. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, розташованих по пров. Баумана, 19 в м. Валки Валківського району Харківської області.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ніколенко Л. Б. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Р. Люксембург, 71а, м.Валки Харківської області.
24. Про поновлення договору на право тимчасового користування земельною ділянкою для городництва гр. Філіпповій З. П.
25. Про розгляд заяви гр. Бондаренка С. А.
26. Про надання гр. Білошистову В.О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Леніна, 13.
27. Про надання гр. Коваленко Н. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Грабовського, 28.
28. Про надання гр. Коробці О. О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Куйбишева, 95.
29. Про надання гр. Нестеренку П. Л. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 98.
30. Про надання гр. Пересаді О. А. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Дзержинського, 8.
31. Про надання гр. Петрик Т. І. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, пров. Піонерський, 15.
32. Про надання гр. Юрченку Е. П. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. Борща, 2.
33. Про скасування рішення ХХІІІ сесії Валківської міської ради VI скликання від 01 лютого 2012 року № 517«Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки розташованої в м. Валки, вул. Жовтнева, 2-а з метою подальшого викупу».
34. Про скасування рішення ХХІ сесії Валківської міської ради VІ скликання від 23 грудня 2011року № 453«Про надання гр. Колєснік А.О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку».
35. Про надання гр. Ольховській Г. П., гр. Ольховській Т. П. та гр. Сивачинській Н. П. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Леніна, 64.
36. Про надання дозволу гр. Абракітову В. О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі по вул.л. Жовтневій, 2а м. Валки Харківської області та подальшого надання в оренду.
37. Про надання гр. Бондаренку В. М., гр. Пономаренку П. О. та гр. Пономаренко Н. К. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у м. Валки, вул. Леніна, 64 Валківського району Харківської області.
38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Миколенка М. М., яка розташована по вул. Минка, 17 в м. Валки Харківської області.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мірошниченко К. В. для будівництва та обслуговування гаража, розташованої по пров. Пушкіна, у м. Валки Харківської області.
40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бреславець Н. І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, за адресою: вул. Постишева, 28, м. Валки, Харківська область.
41. Про надання гр. Панченку А. М. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, пров. Мічуріна, 7.
42. Про надання гр. Дурнєву С. В. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку у Харківській області, м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 68.
43. Про надання гр. Івановій Т. М. та гр. Ромасю Л. М. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у Харківській області м. Валки, вул. К. Лібкнехта, 38.
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савченко З. Г. (для передачі у власність) для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу в межах населеного пункту в м. Валки, навпроти будинку № 2 по вул. Борща Валківської міської ради Харківської області.
45. Про надання гр. Мельник Р.О. та гр. Варич К.О. дозволу на розробку документації із землеустрою для забезпечення права на земельну ділянку у Харківській області м. Валки, вул. Кооперативна, 35.
46. Про внесення змін до рішення XXXVI сесії Валківської міської ради VI скликання від 15 листопада 2012 року № 783 «Про продаж гр. Пономаренку В.Л. земельної ділянки у м. Валки по вул. К.Лібкнехта, 27»
47. Про внесення змін до рішення Валківської міської ради V скликання від 25 грудня 2007 року № 150.37 «Про надання гр. Ніколаєвій-Юстус З.О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі у приватну власність».
48. Про продовження терміну дії рішення XXIX сесії міської ради VI скликання від 21 червня 2012 року №678 «Про надання гр. Молодцю В.О. дозволу на розробку документації із землеустрою щодо забезпечення набуття права на земельну ділянку».
49. Про рішення, прийняті міською радою та перебувають на контролі. Доповідають: голови профільних постійних депутатських комісій.
50. Різне.
Переглядів: 458 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Краще переглядати за допомогою:
  
Валківська міська рада © 2019
Конструктор сайтів - uCoz