Понеділок, 22.07.2019
«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 17 » Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка» запрошує друзів на оздоровлення і відпочинок
   Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка» запрошує давніх друзів на оздоровлення і відпочинок влітку 2012 року у мальовничому місці Валківщини з повітрям цілющих властивостей та змістовній розважальній програмі та якісному харчуванні:
 І зміна з 13.06 по 03.07.2012 року;
 ІІ зміна з 07.07 по 27.07.2012 року;
 ІІІ зміна з 01.08. по 20.08.2012 року.
Власник: Валківська районна рада
Адреса розташування закладу:
63033 Харківська область,
                                                                                 Валківський район, с. Піски, вул. Соснова, 10 а Телефон: (05753) 5 12 38
Телефакс (відділу освіти): (05753) 5 11 62,
е-mail (відділу освіти):
valki_edu@kharkov.ukrtel.net
    ПЗОВ «Ялинка» розташований у мальовничому місці в сосновому лісі у приміській зоні м. Валки. Саме розташування у хвойному лісі надає повітрю цілющих властивостей. Відстань від найближчої автобусної станції «Валківська автостанція» до місця відпочинку складає 4 км. На території Валківського району розташовано чимало екскурсійних об’єктів та пам’яток архітектури, які діти можуть відвідати, перебуваючи на відпочинку.
Облаштування території, приміщень
   Заклад має два двоповерхові спальні корпуси, ігровий та спортивний майданчики, літній концертний майданчик, криті павільйони. Для організації гурткової роботи використовуються рекреації. Саме тут облаштовані місця для перегляду кіно - та відеофільмів. У закладі існує свердловина та водогін, вода з якого придатна для вживання. Система цілодобового господарчо-питного, протипожежного водопостачання, гаряча вода, каналізація та водостік в наявності. Система опалення та басейн у закладі відсутні.
Проживання дітей
   Кімнати для проживання розраховані на п’ять та десять місць (без зручностей). Зручності (туалети, умивальники) розташовані на першому та другому поверхах спальних корпусів. Крім того, на території закладу розташована лазня та надвірні туалети. Всього за 1 зміну заклад може прийняти 160 дітей.
 Харчування дітей
    Харчування організоване в їдальні на 180 посадкових місць. Харчування для дітей – 5-ти разове.
Послуги
Протягом оздоровчих змін у закладі передбачено проведення різнопланових заходів: конкурсів, вікторин, театральних та концертних дійств, спортивних змагань, випуск стендових видань тощо. При організації заходів у закладі передбачається оптимальний баланс між масовими, груповими та індивідуальними формами роботи. При плануванні виховної роботи враховуються державні, народні свята, пам’ятні дати, що припадають на період оздоровчої зміни.
   Крім того, до роботи у закладі залучаються керівники гуртків позашкільних установ району. Даний вид роботи користується широкою популярністю серед дітей та сприяє їхньому творчому, інтелектуальному, культурному та фізичному розвитку.
   Здійснюються екскурсійні поїздки до історичних об’єктів та пам’яток архітектури району. Зокрема: дендропарк у с.Яблунівка; Валківський (Можеський) острог у с. Старі Валки; Перекопський вал у с. Перекіп; пам’ятник П.А.Грабовському у м. Валки; палац Шидловського-пам’ятник XVIII ст. у смт. Старий Мерчик.
• Орієнтовний графік роботи влітку 2011 року:
І зміна з 13.06 по 03.07.2012 року;
ІІ зміна з 07.07 по 27.07.2012 року;
ІІІ зміна з 01.08. по 20.08.2012 року.
• Орієнтовна вартість путівки влітку 2012 року складає 1850 грн., кількість днів по путівці – 21.
• Правила та вимоги щодо прийому дітей до оздоровчого закладу:
    До закладу приймаються діти шкільного віку за умови обов’язкової наявності путівки та медичної довідки встановленого зразка.
   Батьки або інші законні представники дітей зобов’язані забезпечити дитину на час перебування у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку необхідним одягом, взуттям, засобами гігієни.
• До закладу можна дістатися: Із автостанції №2 м. Харкова (Центральний ринок), доїхати автобусом (маршрут «Харків-Валки») до м. Валки (зупинка «Автостанція»). Із автостанції м. Валки до табору можна доїхати рейсовим автобусом на Нову Водолагу або на таксі.
З метою придбання путівок можна звернутися за адресою:
Харківська обл.,
м. Валки, вул. Карла Лібкнехта, 7