П`ятниця, 19.07.2019
«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 28 » РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА ВАЛКІВСЬКОГО РУЮ ІНФОРМУЄ:
РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА ВАЛКІВСЬКОГО РУЮ ІНФОРМУЄ:

РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА ВАЛКІВСЬКОГО РУЮ ІНФОРМУЄ:

До Уваги представників юридичних осіб!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» 25 травня 2015 року спливає термін подання юридичними особами інформації про свого кінцевого бенефіціара.
 Водночас на розгляді Верховної Ради України знаходиться законопроект  2896 від 19.05.2015 «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи», яким передбачено подовження терміну подання відомостей  про свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) їх учасника (засновника), якщо учасник (засновник) - юридична особа, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника на 4 місяці. Крім того проектом закону передбачається розширення переліку юридичних осіб які не повинні подавати відповідну інформацію, так, зокрема, відомості не подаються:
1) юридичними особами, до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації яких інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) не включається відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»;
2) юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.
Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи». Законом передбачається продовжити на чотири місяці строки подання юридичними особами, зареєстрованими до 25 листопада 2014 року, відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.
Одночасно нагадуємо, для внесення інформації про кінцевого бенефіціара (вигодоодержувача) юридичної особи, необхідно подати до державного реєстратора, за місцезнаходженням юридичної особи реєстраційну картку форми №4 з внесеною інформацією про кінцевого бенефіціара, реєстраційна картка повинна бути підписана уповноваженою особою. Згідно із частиною 2 статті 8 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» у разі надсилання картки поштою підписи на сторінках повинні бути нотаріально посвідчені.
Реєстраційна картка також може бути подана і електронному вигляді, шляхом проведення електронної реєстрації через реєстраційний портал, за посиланням http://rp.irc.gov.ua/home

Начальник реєстраційної служби Валківського РУЮ                               І.О.Губський

Переглядів: 287 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0