Середа, 17.07.2019
«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 17 » Реформування місцевого самоврядування на Валківщині
Реформування місцевого самоврядування на Валківщині

Першим кроком до реформування місцевого самоврядування на Валківщині стало підтримання депутатами Валківської міської ради ініціативи міського голови щодо добровільного об'єднання п'яти суміжних територіальних громад.
Надаємо відповідне рішення міської ради у повному обсязі.

Харківська область
Валківська міська рада
LXVIІІ сесія
VІ скликання

від  02 квітня   2015   року                                                                    №1570

Про підтримку ініціативи Валківського міського
голови щодо добровільного об’єднання Валківської,
Гонтово- Ярської, Кобзарівської, Костівської та
Черемушнянської територіальних громад і
відповідних населених пунктів

Заслухавши та обговоривши інформацію Валківського міського голови Скрипніченка В.В., відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Валківська міська рада вирішила:

1. Підтримати ініціативу Валківського міського голови щодо добровільного об’єднання Валківської, Гонтово- Ярської, Кобзарівської, Костівської та Черемушнянської територіальних громад  і  населених пунктів, що входять до:

Валківської міської ради:  місто Валки;

- Гонтово- Ярської сільської ради: села Гонтів Яр,  Водопій, Корсунівка, Круглик,. Кузьмівка,  Старі Валки;

Кобзарівської сільської ради: села Кобзарівка ,  Данильчин Кут,  Довжик,  Козаченківка, Зайцівка, Катричівка,  Шийки;

-  Костівської сільської ради: села Костів,  Семківка,  Колодківка,  Гузівка;

-  Черемушнянської сільської ради: села Черемушна, Литвинівка,  Піски, Яблунівка.

2. Визначити місто Валки адміністративним  центром Валківської міської  об’єднаної територіальної громади.

3. Доручити міському голові Скрипніченку В.В. забезпечити проведення громадського обговорення з питань, передбачених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у трудових колективах, громадській раді з розвитку міста Валки при взаємодії з міським головою і міською владою, на зборах громадян за їх місцем проживання  тощо.

4. Секретарю ради  Кривич А.І. забезпечити розміщення цього рішення на офіційному веб-сайті міської ради, а також  у засобах масової інформації.

Міський голова                                                   В.Скрипніченко

Переглядів: 191 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0