П`ятниця, 19.07.2019
«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 16 » Родослав-2014
Родослав-2014

15 травня 2014 року в залі засідань будинку Рад відбулося районне свято присвячене Міжнародному Дню сім’ї та Дню Матері в Україні, на якому територіальну громаду представила родина Назарько-Курило.

Голова родини, Олексій Станіславович Назарько, є одним із наймолодших депутатів міської ради 5 і 6 скликань. Він не лише щиро вболіває за територіальну громаду, а й активно допомагає у вирішенні її нагальних проблем. Займається підприємницькою діяльністю.

Його тендітна дружина – красуня  Ольга Зіновіївна.

Історія знайомства Олексія і Олі надзвичайно дивовижна: Курило Ольга, учениця 9-го класу Валківського ліцею, брала участь у конкурсі «Міс Слобожаночка». Одним із конкурсних номерів був вальс. Партнер по танцю –  учень ліцею несподівано захворів. Всі були шоковані, поспіхом стали шукати заміну. Оля взяла ситуацію в свої руки і теж не залишалася осторонь пошуку достойного кавалера, бо могли запропонували якогось «малолітнього» хлопчиська. Підійшла до класного керівника Валентини Олексіївни і сказала, що чула, що у тієї є племінник, який  теж танцює. Валентині Олексіївні не просто, але все ж  вдалося вмовити  скромного хлопця виручити дівчину. Альоша на той час навчався у 11-му класі Ков’язької школи...

... Саме той вальс став для випускників двох шкіл початком великого справжнього кохання, від якого народилося трійко прекрасних діточок.

Костя, учень 4-В класу Валківського ліцею, бандурист і футболіст, добре навчається, чемний. Його найулюбленішими предметами є фізкультура і англійська мова.

А як же може бути інакше, адже його мама до декретної відпустки працювала у ліцеї учителем англійської мови, закінчивши Харківський інститут екології і соціального захисту?! До речі, Олексій і Ольга навчалися в одному вищому навчальному закладі, але на різних факультетах.

Трирічна Аліса, надзвичайно весела, життєрадісна і комунікабельна – суцільний сплав талантів. Відвідує Валківський дитячий садочок «Берізка». Понад усе любить малювати, ліпити, а також ... стригти молодшого братика.

Поява наймолодшого, Святослава, стала справжньою несподіванкою для всіх, таким собі «Кіндер - сюрпризом». Зараз йому лише два рочки, але  він надзвичайно активний, і дуже любить цукерки. Поки що знаходиться вдома, практично, ні на крок не відходячи він матусі. Саме тому молода мама бігає на стадіоні о шостій ранку, коли малеча ще спить і не помічає її відсутності, а тато, оберігає солодкий сон діточок.

Здавалося б, малі діти забирають весь час і сили. Але це не про Олю, бо  саме в сім’ї вона черпає натхнення, що виливається в захоплення ліпленням, малюванням та вишивкою. Деякі роботи Ольги Зіновіївни вже побували на виставках  районного краєзнавчого музею.
   Мама, Назарько Раїса Олексіївна, незважаючи на пенсійний вік, працює медичною сестрою інфекційного відділення Валківської районної центральної лікарні. Її сумлінна праця відзначена численними грамотами і подяками. Народила двох доньок і сина. Саме про сина мріяв чоловік, Станіслав Григорович, який, на превеликий жаль, завчасно пішов за межу життя, і якого всім дуже не вистачає. Раїса Олексіївна і сьогодні із сльозами на очах дякує чоловіку за найцінніший подарунок долі – прекрасного сина, який є її надійною опорою. Разом із двома сестрами доглядають дев’яносторічного батька Логвінова Олексія Івановича, учасника бойових дій, інваліда війни ІІ групи, який мешкає у Ков’ягах.

Тесть і теща, Зіновій Йосипович та Оксана Гнатівна  Курило - виходці із Львівської області. Зіновій Йосипович по закінченню поліграфічного інституту Івана Федорова у Львові, за розподілом був направлений  на роботу на посаду директора друкарні спочатку до Куп’янська, а пізніше переведений до Валок. Так доля закинула західняка на схід. І це ще раз підтверджує, що Схід і Захід були, є, і будуть разом! Валківську друкарню він очолював 8 років. 23 роки життя віддав заводу ФТІНТ, працюючи у відділі постачання. Тринадцять із них – на посаді заступника начальника цього ж відділу.

Із Оксаною Гнатівною побралися у 1978 році. Більше 30 –ти років Оксана Гнатівна пропрацювала інженером-економістом планового відділу заводу ФТІНТ.  Із цього ж підприємства вийшла на заслужений відпочинок.

Зараз Зіновій Йосипович та Оксана Гнатівна – пенсіонери, займаються  домашнім господарством і найважливішим своїм обов’язком вважають виховання онуків.

Велика, працьовита і дружна родина Назарько-Курило живе неспокійним активним життям. Вони є взірцем для інших: виховують дітей на власному прикладі, прищеплюючи їм справжні людські цінності: Віру, Надію, Любов.

А ми побажажмо їм МИРу, тепла, затишку  і достатку.

Переглядів: 417 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0