П`ятниця, 19.07.2019
«  Травень 2015  »

Головна » 2015 » Травень » 15 » Родослав-2015
Родослав-2015

15 травня 2015 року в залі засідань Будинку рад відбулося районне свято присвячене Міжнародному Дню сім’ї та Дню Матері в Україні, на якому територіальну громаду представила родина Абракітових.

В’ячеслав Олегович - депутат Валківської міської ради 6 скликання, обраний по одномандатному мажоритарному округу №9,  вболіває за громаду та її мешканців, завжди готовий прийти на допомогу тому, хто її потребує.  Активно сприяє вирішенню питань, що стосуються життєдіяльності громади та благоустрою території міста. Саме за це нагороджений численними грамотами міської ради. По закінченню Валківської загальноосвітньої школи у 2001 році поїхав до Одеси, але довго за межами рідного міста жити не зміг, і через чотири роки повернувся на малу батьківщину. Підприємницькою діяльністю В’ячеслав Олегович став займатися у 2005 році. Завдяки його послугам у домівках валківчан стає тепліше, бо пріоритетом у роботі для себе обрав якість в енергозбереженні.
Разом із дружиною Яною, яка є не лише берегинею домашнього вогнища, а й незамінною порадницею і помічницею, моральною підтримкою у бізнесі чоловіка, виховують двох гарних діточок: сина Артура, який навчається у 3-Б класі Валківського ліцею ім. Олександра Масельського, та донечку Даринку, що відвідує дитячий садочок «Берізка».
Артур – веселий, товариський, надзвичайно активний і допитливий хлопчик, має широке коло спілкування з однолітками.
Даша – гарна, спокійна, дуже розумна і надзвичайно скромна дівчинка. Любить співати і читати вірші, малювати фарбами і вирізати з паперу.
Сім’я Абракітових стала активним учасником фестивалю родинної творчості «Там, де «Берізка» зростає, родинне вогнище не згасає», що проходив у лютому цього року у дитячому садочку, який відвідує Дашенька.
Батьки приділяють велику увагу вихованню  та гармонійному розвитку дітей, мають активну громадську позицію. Сім’я Абракітових є надзвичайно дружною, любить відпочивати на природі. Хоч батьки і постійно зайняті, обов’язково знаходять час для спілкування з дітьми.
Працьовита та дружна сім’я Абракітових живе неспокійним життям, підприємницьку діяльність поєднує із вихованням гарних діточок, власним прикладом показуючи, що успіх і визнання приходить до тих, хто над цим працює непокладаючи рук.
А ми побажаємо їм ще й миру й удачі, тепла, затишку та достатку.

Нехай Віра, Надія і Любов оберігають вас на довгому життєвому шляху!

Переглядів: 241 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0