П`ятниця, 19.07.2019
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Розпочалася перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Валківської міської ради

Шановні валківчани!

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Валківської міської ради.

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

1. Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному обліку;
  2. Копія свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі).
  3. Копії паспортів (1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім'ї, копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім’ї.
  4. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;
  5. Довідки з місця праці (навчання) черговика та дорослих членів сім'ї, копія пенсійного посвідчення;
  6. Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;
  7. Копії документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку.
  8. Акт обстеження житлових умов.
  9. Довідка з Державної реєстраційної служби про наявність чи відсутність житла.

Прийом документів проводиться щодня в приймальні міської ради.  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-12-83.

Громадяни, які, станом на 01.01.2015 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку,  відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

Голова комісії з житлових питань          І. Нізельковський

Переглядів: 337 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0