Понеділок, 22.07.2019
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Святкування Дня міста
Святкування Дня міста

День міста Валки, яке  вважають своїм другим днем народження, як завжди, пройшов у піднесеній обстановці.

Свято почалося на центральній площі міста, де проходили  традиційні конкурси дитячого малюнка на асфальті та квіткових композицій.

Продовжилося вшануванням пам’яті визволителів: урочистою ходою і мітингом-реквіємом на Меморіалі Слави.

Далі урочистості з нагоди Дня міста проходили в РНД «Іскра». З привітальним словом виступили керівники міста та району, а також проходили виступи хорових колективів, танцювальних колективів міста, вшановування Почесних громадян міста та нагородження переможців традиційних оглядів-конкурсів.
    Міська рада вшанувала нових Почесних громадян міста:
-
Абдулу Сергія Леонідовича – уродженця міста Валок, випускника Валківської середньої школи 1953 року,  видатного українського конструктора, дійсного члена Академії інженерних наук, якому присвоєні звання «Заслужений машинобудівник України», «Заслужений тракторобудівник ХТЗ», нагородженого орденом Трудового Червоного Прапора, медаллю «За трудову доблесть», Почесною грамотою Верховної Ради УРСР, золотою медаллю ВДНГ СРСР, Дипломом І ступеню ВДНГ України.
-
Несен Ольгу Анатоліївну –  уродженку міста Валки, випускницю Валківського ліцею ім. Олександра Масельського 2004  року,  багаторічного куратора і спонсора районного конкурсу краси «Чарівна валківчанка», переможицю конкурсу «Королева Харкова 2005», призера міжнародного конкурсу краси – «Міс бікіні Всесвіт 2005» (ІІІ місце), що проходив в Китаї,  переможицю Всеукраїнських конкурсів краси «Міс Україна 2006», «Пані Україна 2009»,  лауреата регіонального рейтингу «Почесний Харків’янин 2010 року» у номінації «Діячі науки, культури, мистецтва».
-
Осадчого Миколу Андрійовича (посмертно) – редактора районної газети «Сільські новини» з 1962 по 1989  роки, якому присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст Української РСР» указом Президії Верховної Ради Української РСР  від 01 березня 1990 року (посвідчення № 171), - за заслуги у висвітленні актуальних проблем соціально-економічного розвитку в нових умовах господарювання, багаторічну сумлінну роботу в засобах масової інформації.
-
Гнідого Федора Івановича (посмертно) – видатного українського гончаря - самородка, життя якого тісно пов’язане із Валками. Твори Гнідого Ф.І. зберігаються у колекціях провідних музеїв України, виставлялися на престижних виставках за кордоном: у Москві, Брюсселі та Парижі. Федір Іванович удостоєний звання Заслуженого майстра народної творчості України, нагороджений золотою медаллю на Всесоюзному фестивалі самодіяльного мистецтва у Москві і медаллю «За трудову відзнаку», у 1967, 1970 і 1972 роках  - золотими медалями на фестивалях самодіяльного мистецтва України.

Переможцем у традиційному огляді-конкурсі на кращу садибу міста у 2014 році стала садиба, розташована по вул. Гагаріна, 36. Її власником є Гудзенко Ольга Миколаївна. Грамоту, табличку «Краща садиба міста Валки 2014 року», квіти, а також грошову винагороду від депутата обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни отримала дочка  переможця Вікторія Іванівна.

Серед багатоквартирних житлових будинків міста - перемогу здобули мешканці  будинку №37 по пров. Майський, які створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, назвавши його «Майський 37». Відповідну грамоту, табличку «Кращий багатоквартирний будинок міста  Валки 2014 року», квіти, а також грошову винагороду від депутата обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни отримала голова ОСББ Тетяна Федорівна Применко.

У цьому році вперше комісією визначався кращий під’їзд багатоквартирного будинку. Переможцем визнано під’їзд №1 будинку №10 по вул. Карла Лібкнехта м. Валки. Грамоту, табличку «Кращий під’їзд багатоквартирного будинку міста  Валки 2014 року», квіти, а також грошову винагороду від депутата обласної ради Казакової Вікторії Сергіївни отримала представниця  Поліщук Алла Володимирівна. Серед об’єктів торгівлі та сфери послуг комісія вирішила переможців не визначати.

Продовження та завершення свята відбувалося у парку «Сонечко, де на мешканців міста чекала    святково-розважальна та спортивна програма, а саме: міні-концерт ансамблю «Надвечір’я»; районний фестиваль-конкурс військово-патріотичної пісні «Наша честь і слава; виступи духового оркестру; показові виступи з воркауту, елементи рукопашного бою зі зброєю, вогняне шоу.

Переглядів: 431 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0