Середа, 17.07.2019
«  Січень 2013  »

Головна » 2013 » Січень » 11 » Свято "Ялинка міського голови - 2013"
Свято "Ялинка міського голови - 2013"
  Традиційне свято "Ялинка міського голови – 2013 р." пройшло 05 січня цього року у РНД "Іскра" на яке були запрошені кращі учні шкіл міста, будинку дитячої та юнацької творчості,  дитячої школи мистецтв та юнацької спортивної школи, переможці різноманітних конкурсів та їх батьки.
   За рішенням педагогічних рад шкіл та поданням адміністрацій освітніх та педагогічних закладів у 2013 році стипендіатами міського голови стали:
- Макарова Анна, чемпіонка України в змаганнях з важкої атлетики серед юнаків віком до 13 років, срібна призерка Всеукраїнських змагань в м.Скадовськ
- Москвін Максим, учень 5-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради, призер VII - го Міжнародного турніру пам’яті олімпійського чемпіона І. М. рибака з важкої атлетики, срібний призер Всеукраїнських змагань в м. Скадовськ.
- Безуглий Артем, учень 9-В класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
- Долгополова Карина, учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
- Ілюха Євгеній, учень 10-В класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
- Литвин Анна, учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
- Косенко Тетяна, учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського Валківської районної ради.
- Шаповал Марина, учениця 8 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради, учениця Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв, переможець районного конкурсу „Грай душа”.
- Лазаренко Юлія, учениця 9 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради.
- Рапота Аліна, учениця 9 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради.
- Гнатенко Анна, учениця 5 класу Гонтів’ярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Валківської районної ради.
- Литовець Анна, вихованка Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради.
  Відзначені були відмінники навчання, переможці предметних олімпіад, члени малої академії наук, переможці численних конкурсів:
Гонтів’ярської ЗОШ І-ІІІ ст.: Томах Вікторія, Латинський Олександр, Мостова Маргарита, Пляка Марина, Безулик Альона,Касьяненко Катерина, Касьяненко Юлія, Малік Світлана, Мєшкова Дарина,  Бабін Костянтин.
Валківської ЗОШ І-ІІІ ст.: Губська Дарія, Ковальов Євген, Костюк Вікторія, Павлюченко Інна, Супрун Аліна, Губський В’ячеслав, Китриш Антон, Луценко Антон, Гойденко Аліна, Ртіщев Сергій, - Микитенко Анастасія, Світлична Тетяна, Сиротенко Яна, Ольховська Катерина, Катрич Карина,  Дворнік Руслана, Білокінь Катерина, Ханіна Дарія, Ковальова Світлана, Нестеренко Іван, Фесенко Любов, Стеценко Валентина, П’ятидверний Олександр, Білецький Артур,  Крикун Юлія, Кобзар Дарія, Кривич Радислав, Хасмутдінова Валерія.
Валківського ліцею ім. Олександра Масельського: Гончар Роман, Жеребець Альона, Жорник Марія, Тимошенко Єлизавета, Дейнека Костянтин, Бабенко Вікторія, Козар Іванна, Надьон Софія,  Скляренко Анастасія, Ходаковська Аліна, Яковенко Юлія, Байрачна Поліна, Буряк В’ячеслав,  Голубков Роман, Клочко Марія, Макаренко Наталія, Свир Софія, Михайлова Анна,  Безуглий Назар,  Дубовик Поліна, Билбас Роман, Вельможний Андрй, Баля Катерина, Заворотній Богдан, Зань Катерина, Кондрацька Олександра, Портянко Анастасія, Свержевська Аліна, Шаповал Мар’я, Поліщук Максим, Шевченко Денис, Лісконог Вікторія, Кубарич Альона, Дараган Дмитро, Благідзе Гіоргі, Губський Євгеній, Діжиченко Богдан, Керімова Аліна, Клименко Анжеліка, Ковальова Марія,  Гура Руслан, Коваленко Катерина, Шевченко Ірина, Князєв Вадим, Коверя Руслан, Корецька Анастасія, Подпорінова Анастасія, Козинець Альбіна, Якименко Тетяна, Лимар Ліліана,  Долгополов Кирило, Двірник Олена, Маренко Вікторія, Федченко Максим,  Овчаренко Владислав, Ковалько Максим, Вакал  Дмитро, Москвін Максим, Кривенець Євгеній, Вільхівський Вадим, Неділько Юлія, Іванська Дарія, Мельник Анна, Коляда Роман, Діжиченко Оксана, Назаренко Софія, Луценко Анна, Редванський Артем, Вовк Валентин, Чайка Олена, Пересада Катерина, Обихвіст Микола, Бистрай Андрій,  Пляка Анастасія, Савченко Марина, Дворник Наталія, Шкуратенко Владислав, Пересада Владислав, Білецький Богдан, Губська Анастася,  Костенко Євгеній, Коляда Катерина, Степаненко Анастасія, Дуднік Олександр, Сало Альона, Гончаренко В’ячеслав,  Дриль Тетяна, Насонова Дарія, Іванська Ірина, Осман Дарина.
Будинку дитячої та юнацької творчості: Байрачна Поліна, Буряк В’ячеслав, Голубков Роман, Довгань Дар’я, Дригайло Віталій, Дурнєв Максим, Клочко Марія, Кривич Ілля, Кулініч Катерина, Михайлова Анна, Назарько Костянтин, Губський Назар, Крикун Уляна, Жорник Марія, Дейнека Костянтин, Жеребець Альона, Гончар Роман,  Іванська Дарія, Гончарова Анна, Литовець Анна, Дудка Максим, Зубченко Марина, Колодяжна Марина, Строєньєва Каріна,  Кулик Євгеній, Баля Андрій, Онопченко Катерина, Подоляка Соня, Шахабанов Євгеній, Розумна Таміла.
Валківської районної школи мистецтв: Марченко Тетяна,  Краснокутський Артем, Татарінов Іван, Мельник Катерина, Шаповал Марина, Байрачна Поліна, Шулєпова Анна, Марченко Олена, Овчаренко Владислав, Ткаченко Тетяна,  Дем’яненко Олександр, Шило Софія,  Пащенко В’ячеслав,  Задорожній Олександр, Адамська Анастасія, Гришко Олена,  Штоюнда Олексій, Верещак Юлія.
Районного народного дому «Іскра»:  Байрачна Поліна, Коніков Максим, Ханіна Дар’я, Бондар Ліза, Зубченко Марина, Стешенко Альона, Розумна Таміла, Коваль Даша.
    Усі діти отримали набори цукерок, а їх батьки – грамоти та подяки Валківської міської ради.

Переглядів: 664 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: