Середа, 17.07.2019
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 16 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Спрощено процедуру набуття особами, які переселилися з тимчасово окупованої території статусу безробітного

З метою спрощення процедури набуття внутрішньо переміщеними особами статусу безробітного, а також скорочення переліку необхідних для цього документів постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2014 №403 внесено зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 198. Тепер передбачено можливість реєстрації безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, у будь-якому центрі зайнятості, зручному для відвідування, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи.
   Зміни внесено до переліку документів, необхідних для такої реєстрації та отримання відповідного матеріального забезпечення і соціальних послуг найменш захищеними категоріями населення (інвалідів, випускників ВУЗів, переселенцями з окупованої території).
    Громадяни України, які звільнилися з роботи (припинили інший вид зайнятості) та переселилися з тимчасово окупованої території, за відсутності документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), періоди трудової діяльності та страхового стажу, реєструються, отримують соціальні послуги та матеріальне забезпечення на випадок безробіття за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
    Громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території та припинили трудові відносини у судовому порядку, пред’являють відповідне рішення суду.
    Громадяни України, які переселилися з тимчасово окупованої території та припинили інший вид зайнятості згідно з частиною шостою статті 7 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, пред’являють передбачені законодавством документи, що підтверджують факт припинення іншого виду зайнятості (рішення суду, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців тощо).
    Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області
Переглядів: 303 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0