П`ятниця, 19.07.2019
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Валківське районне управління юстиції інформує:

СЬОГОДНІ: 8 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ЮРИСТА

Юридична громадськість України сьогодні відзначає своє професійне свято – День юриста.
     Професійно свято – День юриста з’явився в календарі згідно Указу Президента України «Про День юриста» від 16.09.1997 № 1022/97 на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України. Це свято об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод громадян нашої держави.
     Важко уявити, що будь-які економічні, соціальні та інші відносини в суспільстві вирішувались без участі фахівців у галузі права. Саме на правознавця покладено професійний обов”язок захищати права і свободи громадян та юридичних осіб, які надані Конституцією України та Законами держави.
     В умовах розбудови нашої країни як правової держави весь тягар складнощів по правильному застосуванню чинного законодавства, яке інколи буває  суперечливим, несуть юристи. В якій би сфері суспільно-політичного життя вони не працювали завжди фахово і наполегливо здійснюють свої функції і повноваження, сприяють розбудові демократичної, правової держави європейського типу, реалізації домінуючих принципів громадського суспільства: ”Держава – для людей! Закон – один для всіх!”. Розуміння виняткової відповідальності за наслідки своєї професійної діяльності,  за долю кожної пересічної людини, яка звертається за допомогою, стали справді “золотим” правилом для більшості юристів Валківщини. Щодня до правників за порадою звертаються сотні громадян.
     Закон регулює найважливіші суспільні відносини. І від того, наскільки сумлінно і професійно юристи забезпечуватимуть неухильне виконання законодавчих актів, багато в чому залежатиме благополуччя всіх громадян нашої країни.
     Сьогодні – як в районому управлінні юстиції, так і у відділі державної виконавчої служби, реєстраційній службі, нотаріальних конторах – працюють досвідчені юристи, які досконало, кваліфіковано і якісно виконують поставлені перед ними часом складні завдання. Це Музиченко Оксана Володимирівна – начальник відділу державної виконавчої служби, Губський Іван Олексійович – начальник реєстраційної служби, Іванська Наталія Іванівна — начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану, Кобзар Наталія Яківна – державний нотаріус. Добрими словами хочеться згадати Перемота Івана Григоровича - досвідченого фахівця, який близько 10 років присвятив службі юстиції.
     Особливих слів вдячності заслуговує Коваленко Людмила Леонідівна, яка в системі органів юстиції з 1993 року. Розпочинала свою юридичну діяльність з посади судового виконавця, потім працювала старшим державним виконавцем відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції. З 2005 року - на посаді заступника начальника відділу цієї служби. На протязі всієї юридичної діяльності сумлінно і професійно виконує покладені на неї обов”язки. Щедро ділиться набутими знаннями та досвідом з молодими спеціалістами відділу.
      Можна назвати і багатьох інших правників району, котрі працюють відповідально і якісно. Це і головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Пенсійного Фонду України в Валківському районі Харківської області Минко Вікторія Олегівна, і заступник керівника апарату Валківської районної державної адміністрації Харківської області, начальник юридичного відділу Клочко Сергій Євгенійович, з якими співпрацює районне управління юстиції.
     В цей  святковий день  щиро вітаю з професійним святом всіх юристів Валківщини, бажаю творчої наснаги, міцної команди, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Хай оптимізмом і натхненням, плідною працею і хорошим настроєм повниться кожен день, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання суверенної демократичної і правової держави.
       Л.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області

Переглядів: 335 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0