Понеділок, 22.07.2019
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 4 » Валківське районне управління юстиції інформує:
Визначено порядок формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення  Закону України «Про очищення влади»
     Наказом Міністерства юстиції України від 16.10.2014 №1704/5 затверджено  Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади” (далі - Положення), яке визначає порядок формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади" (далі — Реєстр),  а також надання відомостей з нього.
     Держатель Реєстру — Міністерство юстиції України.
    Відомості про осіб, щодо яких застосовано заборону, передбачену частиною третьою або четвертою статтею 1 Закону України "Про очищення влади" вносяться  Департаментом кадрової роботи та державної служби або головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі за підставами визначеними частиною другою розділу ІІ Положення:
- надходження інформації про звільнення особи з посади;
- надходження інформації про неподання заяви особою у строк, передбачений частиною другою статті 4 Закону України “Про очищення влади”;
- надходження електронної копії рішення суду, яке набрало законної сили;
- надходження копії висновку про результати перевірки, яким встановлено недостовірність відомостей, визначених пунктами 1 та/або 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади”;
- надходження копії висновку про встановлення перевіркою факту належності особи до переліку осіб, щодо яких застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.
    До Реєстру вносяться такі відомості про особу, щодо якої застосовано заборону, передбачену частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності останнього); число, місяць, рік народження; місце народження; паспортні дані (серія та номер паспорта громадянина України, ким і коли виданий); реєстраційний номер облікової картки платника податків; місце проживання; місце роботи, посада на час застосування положення Закону України «Про очищення влади»; відомості про стан проходження перевірки особою, а також інформація про надходження висновків про результати перевірки, які свідчать про наявність підстав для застосування до особи, яка проходила перевірку, заборон, визначених  статтею 1Закону України «Про очищення влади»; час, протягом якого на особу поширюється заборона, передбачена частиноб третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
   Відомості з Реєстру надаються у вигляді витягу з Реєстру чи інформаційної довідки.
   Витяг з Реєстру - документ, який свідчить про внесення відомостей про особу до Реєстру або про відсутність відомостей про таку особу в Реєстрі, отриманих за параметрами пошуку, визначеними в пункті 5 розділу III Положення.
   Міністерство юстиції України надає безоплатно витяг з Реєстру протягом трьох робочих днів на підставі письмового запиту Адміністрації Президента України, Апарату Верховної Ради України та Секретаріату Кабінету Міністрів України про видачу витягу з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», до якого додається ксерокопія паспорта особи, що перевіряється.
  Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі надають безоплатно витяг з Реєстру протягом трьох робочих днів на підставі письмового запиту державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, прокурора про видачу витягу з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», до якого додається ксерокопія паспорта особи, що перевіряється.
  Інформаційна довідка з Реєстру (далі - довідка) - це документ, який безоплатно надається Реєстратором за зверненням фізичної особи (уповноваженої нею особи) на отримання відомостей про себе з Реєстру та свідчить про наявність або відсутність відомостей про таку особу в Реєстрі.
   Довідка надається головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі протягом трьох робочих днів на письмовий запит фізичної особи (уповноваженої нею особи), у якому мають бути обов’язково вказані дані, необхідні для пошуку інформації відповідно до пункту 5 розділу III Положення.
   Безоплатний цілодобовий доступ до відомостей з Реєстру здійснюється через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України шляхом пошуку та перегляду такої інформації про осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади».
   Розміщення інформації на веб-сайті Міністерства юстиції України здійснюється в день внесення відповідної інформації до Реєстру.
   Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції
Переглядів: 410 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0