Понеділок, 22.07.2019
«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Валківський районний центр зайнятості повідомляє:
Валківський районний центр зайнятості повідомляє:

Валківський районний центр зайнятості повідомляє: використовуючи наявні ресурси і внутрішні резерви центр зайнятості продовжує вдосконалювати роботу з населенням та роботодавцями.

Так, з січня 2017 запрацював унікальний сервіс - електронне бронювання послуг для осіб, які шукають роботу та безробітних. За допомогою Інтернету можна зарезервувати час індивідуального прийому до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.

На порталі Державної служби зайнятості за адресою: www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги» стала доступна функція «Електронна черга реєстрації безробітних».

Нагадуємо, що служба зайнятості продовжує публікувати термінові вакансії в Інтернеті. Шукачі роботи можуть ознайомитися з пропозиціями роботодавців на офіційних сторінках центрів зайнятості в соціальній мережі Фейсбук.

Успішно зарекомендувала себе безкоштовна послуга зі складання відеорезюме. У Харківської обласної служби зайнятості для цього створено власний канал в УоuТube.

Також в onlinе режимі працює конструктор резюме. Цей сервіс знаходиться на веб-сайті Харківського обласного центру зайнятості. Особа, яка шукає роботу отримає своє резюме на електронну пошту, для подальшої розсилки роботодавцям.

Для роботодавців створюються відеоревю вакансій. Це короткі агітаційні слайд-ролики, як наглядна демонстрація умов праці, робочого місця та обладнання, на якому потрібно працювати. Крім того, через скайп роботодавець може поспілкуватись з претендентом на роботу - «віч на віч», отримати відповіді на питання та оцінити манеру спілкуватись, поведінку тощо.

В Валківському районному центрі зайнятості відкрито Консалтинговий центр. Тут підприємці-початківці можуть безкоштовно отримати консультаційний супровід від  представників влади, фіскальних та дозвільних органів, громадських організацій тощо. Особливо це важливо сьогодні, коли передбачені різного роду санкції за нелегальну зайнятість працівників та неналежне оформлення трудових відносин.

Переглядів: 111 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0