Четвер, 18.07.2019
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 2 » Валківський районний центр зайнятості повідомляє:
Валківський районний центр зайнятості повідомляє:

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району:

- В держану установу м.Валки потрібен юрист. Вимоги: повна вища освіта за спеціальністю юрист. Стаж роботи до 3 років. Практика роботи з судовими справами. Висока заробітна плата, соціальні гарантії.

- До Шарівської сільської ради потрібен головний бухгалтер. Вимоги: повна вища освіта за спеціальністю бухгалтер, економіст. Стаж роботи до 3 років, відповідальна.

- В Ков’язький НВК терміново потрібен заступник директора по виховній роботі. Вимоги: повна вища освіта за відповідною спеціальністю, стаж роботи до 3 років, доброзичлива, ввічлива. Заробітна плата 5000,00 грн.

- До Валківської установи терміново потрібні фельдшер санітарний, помічник лікаря – епідеміолога. Вимоги: освіта базова вища, повна вища за спеціальністю фельдшер санітарний. Заробітна плата стабільна

- Терміново в пожежну частину потрібен пожежний - рятувальник. Вимоги: освіта середня спеціальна або середня, вік від 22 до 25 років, разі наявності трудового стажу 12 років 6 місяців вік до 36 років, придатний за здоров’ям, володіння державною мовою. Режим роботи: сутки роботи/троє дома. Заробітна плата 3800,00 грн.

- В аптеку м.Валки потрібен завідувач, провізор. Заробітна плата 4000,00 грн, графік роботи позмінний.

- До Фермерського господарства потрібен тракторист та комбайнер. Заробітна плата висока. Офіційне працевлаштування.

- Потрібні швачки. Заробітна плата від виробітку. Можливе навчання на виробництві.

- В приватне науково-виробниче підприємство Валківського району терміново потрібні оператор ролевого пресу, упакувальник картонних виробів, вантажник, швачки. Режим роботи позмінний. Офіційне працевлаштування.

-- В магазини роздрібної торгівлі продовольчих товарів потрібні продавці. Робота позмінна. Вимоги: відповідальність, доброзичливість. Заробітна плата стабільна.

- На підприємство Валківського району потрібен агроном та електрик. Заробітна плата висока.

- В кафе потрібен офіціант. Офіційне працевлаштування. Режим роботи: два дня роботи/два дня дома, з 09.00 по 23.00 годину. Заробітна плата 3500,00 грн. Можливість проходження безкоштовного навчання на робочому місці.

- Терміново на оптову базу потрібні вантажники. Заробітна плата 4000,00 грн. Режим роботи: щоденно з 08.00 до 16.00 годину. Офіційне працевлаштування.

За детальною інформацією про вакансії необхідно звертатися до Валківського районного центру зайнятості за адресою м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, буд.1а або за телефонами 5-27-34.

Всі вакансії, які пропонує Валківський районний центр зайнятості з гарантованим офіційним працевлаштуванням. Також можливе проведення стажування та навчання безробітних на підприємствах.

Переглядів: 196 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0