П`ятниця, 19.07.2019
«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 7 » Валквське районне управління юстиції інформує:
Валквське районне управління юстиції інформує:

19 квітня 2014 року набрали чинності зміни до Закону України «Про захист персональних даних», пов’язані з доступом до публічної інформації

Ще 13.01.2011 Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про доступ до публічної інформації" та викладено у новій редакції Закон України "Про інформацію".
    Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв”язку з прийняттям Закону України “Про інформацію” та Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 27.03.2014 № 1170-VIII внесені зміни до Закону України "Про захист персональних даних".
    Відповідно до частини першої ст. 5 Закону України “Про захист персональних даних” персональні дані є беззаперечними об’єктами захисту. Стаття 5 Закону України “Про захист персональних даних” доповнена положеннями, що стосуються персональних даних осіб, пов’язаних з виконанням функцій держави чи місцевого самоврядування.
    Так, персональні дані можуть бути віднесені до конфіденційної інформації про особу законом або відповідною особою. Не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
    Персональні дані, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленій за формою і в порядку, встановленими Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", не належать до інформації з обмеженим доступом, крім відомостей, визначених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".
    Не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
   Законом може бути заборонено віднесення інших відомостей, що є персональними даними, до інформації з обмеженим доступом.
    Л.М.Губська, начальник Валківського районного управління юстиції Харківської області.

Переглядів: 202 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0