Середа, 17.07.2019
«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 5 » З Днем місцевого самоврядування!
З Днем місцевого самоврядування!

Шановні жителі міста, депутати міської  ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники міської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
   Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.
    Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише працівники міської ради та депутати, які входять до складу міської ради, а й члени виконавчого комітету, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного валківчанина,  адже разом ми - громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.
     Тому в цей день я, як міський голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наші Валки кращими.
     Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.
     Сердечно бажаю кожній валківській родині, кожному валківчанину міцного здоров`я, достатку і благополуччя.
      Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги, а щоденна праця буде спрямована на процвітання рідного міста  та кожного його жителя.
    Тільки спільними зусиллями ми змінимо наше місто на краще. Я впевнений, що основа для цього є. Все буде залежати від нас.
    Зі святом !!!
    З повагою,    Валківський міський голова    В. Скрипніченко