Четвер, 18.07.2019
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 21 » Зі святом, рідне місто Валки!
Зі святом, рідне місто Валки!

Напрочуд сонячним видався день 16 вересня 2015 року, і не спроста, бо валківчани у цей день відзначали день народження свого рідного міста: 369-у річницю заснування та 72 – у з дня визволення міста від фашистських загарбників.

У святкуванні були  вже традиційні покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних місць міста, мітинг – реквієм, конкурс дитячих малюнків на асфальті та квіткових композицій, виставка-продаж творів народного мистецтва,  оголошення  підсумків конкурсу-огляду на кращі садибу, багатоквартирний будинок і  під’їзд будинку, різноманітні атракціони та торгівля, відзнаки подяками Валківської міської ради і грамотами райдержадміністрації.

Новинкою стало відкриття у дитячому парку «Сонечко» вільної бібліотечки, книги до якої подарували діти дитячих садків «Берізка» і «Веселка», Стаферська Алла Степанівна     ( вихователь-методист з великим педагогічним стажем), бібліотеки міста.

Свято прикрасилося цікавими концертними номерами студентського клубу Харківського університету міського господарства ім. Бекетова (завідувач Галина Аркадіївна Попова, художній керівник – Наталія Анатоліївна Чеботкова), та харківського дитячого танцювального колективу «Колібрі».

Та чи не найдужче всі чекали на родзинку святкового дійства – конкурс дівочої краси і молодості. Саме тому валківчани та гості  міста радо вітали учасниць традиційного районного конкурсу «Чарівна валківчанка – 2015», який проводиться у нашому місті із 1993 року. У конкурсі  взяло участь 15 юних красунь, із них 10 –  мешканці міста.

Кожна отримала цінний подарунок або сертифікат. Цінні подарунки  були від  ПП Макаренко магазину «Фотопослуги» та  перукарень «Шарм» і «Лілея».
Сертифікати на романтичну вечерю від ПП Бойцов (кафе «Бойцовський клуб»), ПП Бондар («Добрі страви»), ПП Лабенський  ( кафе «Браво»), на придбання одягу у магазині «Ефект» (ПП Якименко),  на відвідування  занять у тренажерному залі «Фітнес+» (ПП Веровский),  на перукарські послуги ( ПП Юрченко), на перукарські послуги і манікюр  (ПП Боровик ), на фотосесію  професійного фотографа В.Сергієнка  та абонемент на відвідування клубу «Sam Feri Club» (ПП Войтенко).
Головні призи  красуням вручили представники політичної партії «Наш край».  Спонсорами цього конкурсу також стали: Кривич Світлана, Загоровський Ігор, Абракітов В'ячеслав, Надьон Наталія, Левченко Валентина, Назарько Станіслав, Василечко Зіновій, Дажук Олександр, Варакін Володимир, Панасенко Ірина, Синиця Євген, Індик Лариса та Ніколенко Сергій.

Закінчилося свято святковим феєрверком та дискотекою. Всі отримали величезне задоволення та заряд позитивних емоцій.

Переглядів: 420 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0