П`ятниця, 19.07.2019
«  Липень 2016  »

Головна » 2016 » Липень » 27 » Інформаційна зустріч за участю регіональних консультантів Всеукраїнського об’єднання органів місцевого самоврядування АМУ

На Українському муніципальному форумі, який проходив 21-23 червня в місті Одеса  стартував «Децентралізаційний марафон 2016», яким передбачено проведення інформаційних зустрічей за участю регіональних консультантів Всеукраїнського об’єднання органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, які надають інформаційно-просвітницьку, консультативну допомогу в майбутніх потенційних центрах об’єднаних територіальних громадах.

У зв’язку з цим, 27 липня 2016 року було проведено інформаційний захід в місті Валки.

В заході взяли участь Виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України – Мирошник Віктор Данилович, директор регіональний консультант з правових питань – Олексенко Наталія Іванівна, регіональний консультант з питань бюджету – Наркізов Микола Миколайович, регіональний консультант з питань комунікації – Нестеренко Віктор Вікторович, а також Валківський міський голова – Скрипніченко Валерій Володимирович, посадові особи місцевого самоврядування, депутати, сільські, селищні голови та громадкість.

Під час даної зустрічі було обговорено найважливіші аспекти формування спроможних територіальних громад, а також експертами надано змістовні відповіді на всі запитання учасників інформаційної зустрічі.

Переглядів: 173 | Додав: валки | Рейтинг: 0.0/0